KONST / Litografier / Färglitografi 8102051
nr 810 2051
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 35/48, signerad, -93, motivets mått: 39x29
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:08:40
10/2 17:27:05
10/2 20:27:03
250 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner